Terapie paměti duše

07.12.2017

Představte si svět a život, jako takovou hru, ve které si chcete něco vyzkoušet. Vaše duše je Váš hráč a Vaše aktuální já je Vaše role a svět kolem Vás je nastaven, tak aby ta zkušenost mohla proběhnout. Protože jste dobrovolně podstoupili amnésii paměti duše nemusíte si tuhle domluvu pamatovat. 

V terapii paměti duše si máte možnost promluvit se svým hráčem :)

Již dlouho mě zajímaly metody regresivní terapie, párkrát jsem zažila spontánní krátkou regresi do minulosti. Mám svá oblíbená snová místa z minulých dob, o kterých vím, že nejsou pouhou fantazií. Nejvíc mi to potvrdilo, když moje máma mi začala jedno z těchto snovým míst, mé oblíbené tržiště popisovat, že se jí o něm zdálo a že mě tam viděla. Viděla mě tam, ale s jinou tváří s jiným tělem a neznala mě osobně, jen věděla kdo jsem. A toto vše plus má vnitřní zvědavost ve mě vyvolali zájem o regrese a paměť duše.

Jednoho dne jsem šla na vytoužený kurz cínování, díky kterému jsem poznala skvělou Peral, která mi otevřela dveře k provozování této terapie. Peral vytvořila metodu na principu regresivní terapie a dalších jiných. Během které si člověk (role) může promluvit a propojit se více se svou duší (hráčem). Díky tomu si odpoví na otázky, kterého tíží a hledá na ně odpověď. Zjistí, že jeho duše je jeho součástí. Pochopí, že události co se mu v životě dějí, si nemusí brát osobně, protože si sám domluvil, že je chce prožít. A další mnohé tajemství jeho role odhalí. :)

Pro koho terapie je? Pro každého kdo chce, pro každého kdo má otázky, pro každého kdo chce být otevřen a poznat svůj svět. Všichni jsme architekti svého vesmíru, a tak to co k nám přichází je pouze naší pravdou, které rozumíme jen my a tak jen my nacházíme cesty, jak náš svět vědomě pochopit.

Terapie probíhá v alfa vlnách, terapeut je během terapie pouze průvodcem celé cesty a uzemňuje klienta. Klient vše tvoří sám a nachází tak v sobě sílu, že sám sobě je tou největší podporou co má :) 

Cena 500 Kč/hod (terapie průměrně trvá 2-3 hod)

Více o terapii paměti duše zde