Za svou uměleckou tvorbu vděčím své mámě, která prozíravě moji hyperaktivitu vyřešila tak, že mi dala do ruky pastelky nechala mě kreslit na papír. Nejen, že to byla jediná činnost, u které jsem byla v klidu, a vydržela celý život, ale i díky tomu jsem svou první výtvarnou soutěž vyhrála již v necelých dvou letech :) 

Vždy jsem toužila kreslit lépe než moje máma a tak jsem se stále zdokonalovala. Díky podpoře rodiny jsem mohla vystudovat umělecké školy všech ražení od základní až po vysokou, ovšem nejlepší škola kreslení je život a praxe sama. 

Kromě kresby a malby tvořím také cínované šperky s minerály nebo sklem. Ráda si hraju, jezdím na LARPy a rozvíjím s radostí sama sebe. Pořádám seberozvojové semináře a workshopy v Brně ve studiu radosti ML. 

V roce 2016 jsem prošla zajímavým životním rozvojem a rozhodla se živit se tím co mě baví a tím co umím. Velice mě k tomu inspirovala tvorba na knize NaIvNí od Lenky Lišky, kterou jsem ilustrovala https://lenkaliska.cz/kniha/.

V roce 2017 jsem se účastnila natáčení Dovolené v historických časech v pozici dělníka v éře páry, dva měsíce v izolaci v historickém prostředí. Stále jsem zde tvořila z materiálu nasbíraných, darovaných či nalezených. Zamilovala jsem si zde práci s tuží a figurální kresbu. Nyní studuji Expresivní tvorbu v terapii na MU a moc se těším co za výstavu vymyslím příště :)

Vaše Míša DeLeviŠ